Оптимізація витрат

Планування витрат

Зменшення операційних витрат

Раціональної оптимізації мита на імпорт цілком можна домогтися законним шляхом.

Різні законні моделі скорочення діючих мит або звільнення від них допоможуть істотно заощадити і відчутно знизити Ваші витрати. Важливо володіти повною інформацією про митне оподаткування і, відповідно до цього, сміливо планувати торгівлю імпортними товарами з реальною економією.

Ми:

  • послуги складу в Європі;
  • оплата Ваших покупок по всьому світу та у будь-якій валюті;
  • видаємо документи для безмитного ввезення товарів в Україну; здійснюємо розбивку Ваших товарних партій на менші;
  • повертаємо ПДВ від покупок в Європі в будь-якій найзручнішій для Вас формі ВІДРАЗУ після надання документів про вивезення Ваших товарів з Європейського Союзу

Яким чином і на яку суму можна ввезти товар на Україну без сплати мита:

Після прийняття Закону України № 1166 –VII від 27.03.2014 року «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні»,  що набув чинності 1 квітня 2014 року, відбулись вагомі зміни в митному кодексі України, в зв’язку з чим, громадяни на даний час можуть завозити до України без сплати мита товари, фактурна вартість яких складає на більше чітко обумовленої суми в 150 Євро, 500 Євро та 1000 Євро.
Іншими словами, мито та ПДВ при ввезені товару з-за кордону ( за виключенням  підакцизного) не сплачуються у випадку, якщо:

  • фактурна вартість товару, який пересилається поштою чи експрес-поштою не перевищує 150 Євро;
  • фактурна вартість товару, який оформлений як ручна поклажа та/або супроводжуваний багаж та ввозиться громадянами на митну територію України, шляхом перетину автомобільних, залізничних та морських пунктів пропуску через державний кордон України,  не перевищує 500 Євро, а його вага складає не більше 50 кг;
  • фактурна вартість товару,  який ввозиться громадянами на митну територію України у ручній поклажі та/чи у супроводжуваному багажі шляхами повітряного сполучення, не перевищує 1000 Євро, при цьому ліміт ваги товарів окремо  визначається авіаперевізником.

Як ввезти товар з-за кордону на митну територію України без сплати ПДВ та мита, якщо фактурна вартість товарів, що імпортуються,  перевищує визначені законом 150 Євро, 500 Євро та 1000 Євро?

Наша компанія здійснює розукрупнення поставок на власних складах, тобто розбиває великі товарні партії на  менші, та пропонує свої  послуги по оформленню документів для безмитного ввезення товарів в Україну.

Як це діє на практиці?

Припустимо, Вам для збільшення обсягів власної торгівлі необхідно ввезти, наприклад,  одяг з Італії, а саме 50 пальто за ціною 300 Євро кожне.
Інвойс на оплату закупки складе
50 * 300 = 15000 євро.
При звичній схемі  імпорту в Україну Ваші платежі на митниці при оформлені замовлення / покупки складуть, приблизно:

  • мито 10% -15000 * 0,1 = 1500 євро
  • ПДВ 20% - (15000 + 1500) * 0,2 = 3300 євро
  • сертифікація / послуги брокерів / інше - 200 євро

При сприятливих обставинах (без врахування митних оглядів, підтвердження контролю митної вартості, контролю інтелектуальної власності (марка і модель пальто) та багатьох інших «приємних» моментів) Ваші прямі витрати по ввезенню такої партії товару сягатимуть близько 5000 євро.

При умові придбання цього товару у Європі з ПДВ, для відшкодування назад європейського ПДВ Вам необхідно буде або звернутись до спеціалізованих посередників: TaxBlue, Eurofinance та ін., або знову їхати назад до продавця товару.

Що пропонуємо ми?

 На нашому складі ми, при потребі,  здійснимо розукрупнення товару, тобто розфасуємо придбаний Вами товар на невеликі поставки, що звільнятимуться від сплати  мита та  ПДВ, згідно митних діючих положень,  опираючись на норми максимально допустимих фактурних вартостей ввізного товару.
В такому разі, замість одного інвойсу про ввезення товару, у вас буде 50 чеків або накладних із чітким зазначенням номенклатури товару, що імпортується:
1 пальто за ціною 300 євро.
Послуги із оформлення безмитного ввезення товару, що імпортується у нашому прикладі, вимагають залучення 50-ти спеціальних досвідчених посередників, яких не потрібно шукати- ми їх підготуємо, Вартість їх послуг складатиме:
50чол.  * 1000грн  = 50 000 грн.

Порівняйте суму витрат, де  5000 Євро проти 50 000 гривень, і це абсолютно законно.